VIDEO Manchester United prekvapivo zakopol v Brightone: Domáci trestali chyby v obrane

David de Gea prekonanýDavid de Gea prekonaný Zdroj: SITA/AP/Alastair Grant

BRIGHTON - Manchester United zakopol na pôde Brightonu, kde prehral 2:3. "Čajky" sa ujali vedenia v 25. min, keď prízemný center z ľavej strany ihriska pred de Geom medzi tri tyče usmernil Glenn Murray. Už o dve minúty neskôr navýšil vedenie domácich Shane Duffy, v 34. min však za "Červených diablov" znížil Romelu Lukaku.

Do polčasovej prestávky sa do listiny strelcov ešte stihol zápísať Pascal Gross, ktorý si vybojoval a následne aj premenil pokutový kop. Manchester United napriek lepšiemu výkonu v druhom polčase nedokázal zmazať dvojgólové manko, keď sa mu podarilo znížiť až v nadstavenom čase premeneným pokutovým kopom Paula Pogbu.

2. kolo najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League 2018/2019:

Brighton - Manchester United 3:2 (3:1)
Góly: 25. G. Murray, 27. Duffy, 44. P. Gross (z pok. kopu) - 34. R. Lukaku, 90.+ P. Pogba (z pok. kopu)

Viac o téme: Manchester United Brighton