DIGI Slovakia prináša najlepší svetový futbal

So štartom sezóny futbalových líg, štartuje aj jesenná kampaň DIGI SLOVAKIA nabitá najlepším svetovým futbalom. Už v základnom balíku na piatich HD kanáloch DIGI Sport bude divákom servírovať zápasy anglickej Premier League, španielskej LaLigy, nemeckej Bundesligy a chýbať nebudú ani zápasy z talianskej Serie A.

LALIGA NA ĎALŠIE TRI SEZÓNY

Futbalová rodina je kompletná! Po tom ako sa rozrástla o talianskú Seriu A a nemeckú Bundesligu pokračuje vo vysielaní aj španielska LaLiga. Veľmi ma teší, že sme sa so zástupcami španielskej LaLigy dohodli na pokračovaní vysielania zápasov na ďalšie tri sezóny, a týmto krokom uzavreli mimoriadne bohatú ponuku pre našich zákazníkov,“ vyjadril sa Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI SLOVAKIA.

Až do roku 2021 môžu fanúšikovia na DIGI Sport sledovať legendárne súboje Barcelony s Realom Madrid a byť svedkami ďalších bitiek o majstrovskú trofej medzi touto dvojicou. Je možné, že sa do nej zapojí aj Atlético Madrid, Valencia, či niekto ďalší? Dozviete sa jedine na kanáloch DIGI Sport.

NAJLEPŠÍ SVETOVÝ FUTBAL KAŽDÝ TÝŽDEŇ

Až 30 zápasov každý týždeň uvidíte len na kanáloch DIGI Sport vo vysokej kvalite! Spolu s LaLigou nebudú v našom vysielaní chýbať ani zápasy nemeckej Bundesligy, v ktorej má Slovenská i Česká republika bohaté hráčske zastúpenie. Kto zastaví Juventus už aj s Ronaldom? To uvidíme v zápasoch talianskej Serie A, kde máme tie najväčšie hviezdy ako Marek Hamšík či Milan Škriniar. Výkladnou skriňou ostrovného futbalu je nepochybne anglická Premier League prešpikovaná tými najlepšími hráčmi sveta. Úplnou novinkou vo vysielaní DIGI Sport a ďalším zástupcom ostrovného futbalu je najstaršia pohárová súťaž sveta FA Cup. Podčiarknuté, sčítané – Premier League, Championship, škótska Premiership a FA Cup. Ponuka ostrovného futbalu na DIGI Sport bude mimoriadne bohatá.

DIGI GO STÁLE POD PALCOM

Najlepší svetový futbal vždy so sebou vďaka DIGI GO! Presne to získa každý zákazník pri využití jesennej kampane s viazanosťou 24 mesiacov na satelitnú či káblovú televíziu, zvýhodnený balík služieb 2 PLAY, satelit v káblovke alebo službu internetového prístupu od DIGI SLOVAKIA bezplatne až na 2 roky. DIGI GO ponúka okrem piatich programov DIGI Sport aj žiadané kanály Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel. Navyše, začiatkom septembra pribudnú v rámci ponuky služby DIGI GO aj nové občasné kanály, na ktorých sa budú vysielať zápasy z talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy alebo vybrané tenisové zápasy ATP/WTA.

Okrem bohatej futbalovej ponuky si DIGI SLOVAKIA pripravila pre všetkých fanúšikov súťaž na sociálnej sieti Facebook a na webe www.digislovakia.sk. Hrať sa bude o viaceré hodnotné ceny ako napríklad Smart televízory, konzoly Playstation 4 či výhry od športovej CK FutbalTour. Súťaž sa naplno rozbehne od začiatku septembra a potrvá až do konca októbra. Naviac noví zákazníci, ktorí využijú jesennú kampaň, bez poplatkov za inštaláciu a aktiváciu služby, ušetria až do 80 €.


Tagy: DIGI SLOVAKIA

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Digi Sport; Video: Digi Sport

DISKUSIA