Schumacher nie je len pripútaný na lôžko: Legenda efjednotky plače pri pohľade na Ženevské jazero

Michael Schumacher si údajne často poplače pri pohľade na krásnu prírodu okolo Ženevského jazera
Michael Schumacher si údajne často poplače pri pohľade na krásnu prírodu okolo Ženevského jazera

BRATISLAVA - Asi pred týždňom svet športu obletela správa, že motoristická legenda efjednotky Michael Schumacher (49) by sa mal sťahovať na Mallorcu. Nemecké médiá ale onedlho túto informáciu dementovali a zdroj blízky rodine legendárneho Schumiho prišiel s oveľa dôležitejšou informáciou, ktorá zrejme prekvapí viacerých fanúšikov.

Zásadná zmena týkajúca sa presunu Schumachera na Mallorcu sa v blízkej dobe konať nebude, ale zdroj blízky rodine sedemnásobného šampióna, ktorý mal v roku 2013 ťažkú nehodu na lyžiach vo francúzskych Alpách, priniesol ďalšiu zaujímavosť z kuchyne Schumacherovcov. 

Osoba blízka rodine uviedla, že Schumi nie je výlučne pripútaný na lôžko ako si doteraz myslel celý svet, ale že sa zrejme na vozíku dostáva aj von. "Keď ho posadíte na vozík, aby videl tú krásnu panorámu, ktorá obklopuje Ženevské jazero, často plače," uviedol zdroj pre magazín Paris Match.

Ide o pomerne zásadnú informáciu, keďže z rodiny Schumachera sa k zdravotnému stavu Michaela doteraz nikto priamo nevyjadroval. V každom prípade ak legenda efjednotky dokáže dávať najavo svoje emócie, jeho mozog by nemusel byť až v takom zlom stave, ako sa často v súvislosti s jeho dlhodobým pobytom v kóme hovorilo. 


Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
športky
Foto:
firstpost.com

DISKUSIA