VIDEO Trénovať s Ronaldom je zábava: Spoluhráči si to s hviezdou Juventusu poriadne užívajú

S Cristianom Ronaldom je na tréningu Juventusu o zábavu postarané
S Cristianom Ronaldom je na tréningu Juventusu o zábavu postarané

TURÍN - Už len tréning s hviezdnym Cristianom Ronaldom je pre spoluhráčov veľkou udalosťou a nezabudnuteľným zážitkom. Aj hviezdy giganta z Turína sú si toho vedomé a tréningové chvíle s jedným z najlepších kanonierov futbalovej histórie si znamenite užívajú.

Hviezdne duo Juventusu Paulo Dybala a Douglas Costa sa škodoradostne zabávalo na chybe portugalskej superstar, ktorá je počas tréningov turínskeho veľkoklubu pochopiteľne najväčším lákadlom na sledovanie. 

Obranný pilier Juventusu Daniele Rugani zas ukázal zrejme jedinú možnosť ako nezastaviteľného Ronalda účinne zastaviť a to odhodiť bránku do ktorej strieľa. Zdá sa, že tréningy Juventusu sa aj vďaka príchodu Ronalda nesú vo veľmi pohodovej a uvoľnenej atmosfére. Juventus v prvom ligovom dueli vydrel tri body na ihrisku Chieva Verona, Ronaldo sa pri výhre hostí 3:2 strelecky nepresadil. 

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty, ktorý pred sezónou opustil po deviatich sezónach madridský Real, sa netají tým, že okrem zisku "scudetta" sa s Juventusom chce pokúsiť tiež o triumf v Lige majstrov. V prípade úspechu by sa stal len druhým hráčom v histórii, ktorému by sa podarilo získať trofej v troch rozličných kluboch.


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín Daniele Rugani Douglas Costa Paulo Dybala

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
Youtube; Video: Streamable

DISKUSIA