VIDEO Kto iný? Hviezdne trio Neymar, Mbappé, Cavani rozhodlo o ďalšom triumfe PSG

Hviezdne trio Kylian Mbappé, Neymar a Edinson Cavani oslavuje gól PSGHviezdne trio Kylian Mbappé, Neymar a Edinson Cavani oslavuje gól PSG Zdroj: SITA/AP - Laurent Cipriani

PARÍŽ - Úradujúci francúzsky futbalový majster Paríž St. Germain zvíťazil v sobotnom zápase 3. kola Ligue 1 nad Angers 3:1. Favorita potiahol k výhre ofenzívny trojlístok, prvý gól domácich strelil v 12. minúte Edinson Cavani, po súperovom vyrovnaní z pokutového kopu skórovali po prestávke Kylian Mbappe a Neymar.

PSG uspel aj v treťom dueli novej ligovej sezóny a s plným počtom bodov vedie neúplnú tabuľku, naopak, Angers stále čaká na prvý bod a figuruje na chvoste tabuľky.

Paríž St. Germain - SCO Angers 3:1 (1:1)
Góly: 12. Cavani, 51. Mbappé, 66. Neymar - 22. Mangani (z 11 m)

Amiens - Reims 4:1 (1:0)
Góly: 67. a 73. M. Konaté, 22. Gnahoré, 59. Ghoddos - 85. Cafaro, ČK: 36. Métanire (Reims)

Montpellier - St. Étienne 0:0

Nantes - Caen 1:1 (0:1)
Góly: 80. Sala (z pok. kopu) - 37. Crivelli, ČK: 79. Baysse (Caen) po druhej ŽK

Nice - Dijon 0:4 (0:0)
Góly: 86. a 90.+ J. Keita, 67. Aguerd, 83. O. Haddadi

Toulouse - Nimes 1:0 (0:0)
Gól: 80. Gradel (z pok. kopu)

Viac o téme: Neymar PSG Edinson Cavani Kylian Mbappé SCO Angers