Tréner Országh po ďalšom neúspechu belasých v KHL: Práve pre toto Traktor zvíťazil!

Vladimír Országh
Vladimír Országh

ČEĽABINSK - Ani v druhom súťažnom zápase sezóny 2018/2019 nezískali hokejisti Slovana Bratislava bod. Zverenci trénera Vladimíra Országha po nedeľňajšej prehre v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) na ľade Metallurgu Magnitogorsk (1:5) v utorok nestačili ani na Traktor Čeľabinsk, prehrali s ním 0:3.

Zverenci trénera Vladimíra Országha boli síce v zápase strelecky aktívnejší (32:28), ale brankára domácich Vasilija Demčenka nedokázali prekonať ani raz. Všetky tri góly inkasoval Slovan v početnej nevýhode, v prvej tretine z hokejky Alexandra Bergströma, v druhej a tretej od Igora Polygalova.

"Musím povedať, že máme za sebou kvalitný zápas. Výsledok 0:3 nie je taký, aký sme si predstavovali, ale Traktor je veľmi dobrý tím. V istých činnostiach boli od nás lepší, v iných šťastnejší. Aj my sme mali dobré okamihy, ale šance sme nepremenili. Veľmi dôležitý bol gól súpera v druhej tretine, ten udal tón zvyšku stretnutia. My sme nehrali zle, no Traktor hral s rozumom. Neprišiel impulz, ktorý by nás nakopol. Práve preto Traktor zvíťazil," uviedol po stretnutí tréner belasých Vladimír Országh. 

Šancu na prvé body bude mať Slovan vo štvrtok 6. septembra o 16.00 h SELČ na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg.


Tagy: Vladimír Országh HC Slovan Bratislava HC Traktor Čeľabinsk

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA, TASR
Foto:
hctraktor.org

DISKUSIA