VIDEO Barcelona naďalej bez straty bodu, Real len remizoval v Bilbau

Sergio RamosSergio Ramos Zdroj: SITA/AP/Alvaro Barrientos

MADRID - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotnom zápase 4. kola španielskej La Ligy v San Sebastiane 2:1. Domácich poslal do vedenia v 12. minúte Aritz Elustondo, hostia však otočili skóre v druhom polčase po góloch Luisa Suareza a Ousmanea Dembeleho. "Blaugranas" ako jediní nestratili v lige doteraz ani bod a sú na čele tabuľky.

Atletico Madrid len remizovalo na domácom ihrisku s Eibarom 1:1. Góly padli v úplnom závere, keď najskôr hostí poslal do vedenia v 87. minúte striedajúci Sergio Enrich, aspoň bod pre "Los Colchoneros" zachránil v štvrtej minúte nadstaveného času náhradník Borja Garces Moreno.

Prvé body v sezóne stratil Real Madrid po remíze 1:1 na pôde Athletica Bilbao. Za domácich sa po pol hodine hry strelecky presadil Iker Muniain, v drese "bieleho baletu" vyrovnal v 64. minúte Isco.

Výsledky sobotňajších stretnutí 4. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy 2018/2019:

Atlético Madrid - Eibar 1:1 (0:0)
Góly: 90.+ Moreno - 87. Enrich

San Sebastián - FC Barcelona 1:2 (1:0)
Góly: 12. Elustondo - 63. L. Suárez, 66. O. Dembélé

FC Valencia - Betis Sevilla 0:0

Athletic Bilbao - Real Madrid 1:1 (1:0)
Góly: 32. Muniaín - 64. Isco

Viac o téme: FC Barcelona Real Madrid Atlético Madrid San Sebastián