VIDEO Nahý šialenec strápnil neschopnú ochranku: Do akcie musel prísť Superman!

Naháča zostrelil Superman
Naháča zostrelil Superman

OTAGO - Dostal nápad, že by mohlo byť fajn, keby sa nahý prebehol po ihrisku a hneď ho aj zrealizoval. Iba 20-ročný mladík prekonal ochranku a iba v ponožkách vtrhol na trávnik, kde sa odohrával zápas. Situáciu zachránil až ďalší fanúšik, ktorý naháča skolil na zem.

Nahý mladík sa po vtrhnutí na ihrisko úspešne vyhýbal všetkým ochrankárom, ktorí vyzerali pri pokuse chytiť ho poriadne komicky. Dali im to vyžrať aj ľudia na internete, ktorí ich nazvali neschopákmi. Exhibicionista stihol popri kľučkách urobiť aj stojku na hlave. Práve toho sa chytila jeho matka, ktorá celú situáciu odľahčila: "Časom sa na to zabudne. Do svetla reflektorov sa dostane niekto iný. No vedzte, že budem vždy hrdá na to, že som svoje deti naučila robiť poriadnu stojku na hlave!"

Superman, ktorý poslal naháča aj s ochrankárom k zemi, napokon dostal rovnaký trest. Oboch ich zo štadióna eskortovala polícia, no zatknutí neboli. Nahý mladík neskôr priznal, že odvahu mu do žíl vlial alkohol: "Boli sme na zápase s partiou a padol nápad, že by bola sranda, keby tam niekto vbehne nahý. Povedal som, prečo nie? Mal som v sebe pár pív."


Tagy: Southland Stags Otago

Zdroj:
športky
Foto:
Twitter; Video: Youtube

DISKUSIA