VIDEO Lobotka predviedol skvelú techniku: Gólovým centrom vykresal nádej pre Celtu

Stanislav LobotkaStanislav Lobotka Zdroj: Profimedia

GIRONA - Španielsky futbalový tím Celta Vigo v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom prehral v 4. kole La Ligy na ihrisku Girony 2:3. Lobotka dal o sebe vedieť predovšetkým v závere stretnutia, keď v 87. minúte pekným centrom našiel spoluhráča Boufala, ktorý znížil na 2:3, tím slovenského záložníka sa už ale vyrovnania nedočkal.

Vigo dohrávalo posledné sekundy v oslabení, keď v 93. minúte inkasoval druhú žltú kartu Cabral. Dvomi gólmi sa na triumfe Kataláncov podieľal uruguajský útočník Cristhian Stuani. Celta nevyužila šancu dotiahnuť sa na najvyššie priečky a v aktuálnej tabuľke je so ziskom siedmich bodov tretia.

Girona - Celta Vigo 3:2 (2:1)
Góly: 22. a 56. Stuani, 37. Alcala - 34. Aspas, 87. Boufal, ČK: 90+3. Cabral (Celta!