Tak to je frajer! Kanté zmeškal vlak: Fanúšikovia ho pozvali domov, VIDEO na tento večer nikdy nezabudnú

N'Golo Kanté
N'Golo Kanté

LONDÝN - Francúzsky majster sveta N'Golo Kanté potvrdil, prečo je považovaný za jedného z najsympatickejších svetových futbalistov. Potom, čo mu ušiel vlak do Paríža, strávil defenzívny stredopoliar Chelsea sobotný večer s fanúšikmi, ktorých videl prvýkrát v živote.

Kanté odohral v sobotu celý ligový zápas proti Cardiffu, ktorý favorizovaná Chelsea vyhrala 4: 1. Po zápase sa rozhodol, že sa vydá vlakom do rodného Paríža, ale spoj nestihol.

Aby zabil čas do ďalšieho vlaku, zašiel Kant do najbližšej mešity, kde sa stretol s mužmi, ktorí ho poznali. Jeden z nich ho pozval domov a skupinka spoločne strávila večer hraním počítačové hry FIFA na PlayStation a sledovaním relácie BBC Match of the Day, v ktorom sa rozoberajú zápasy ligového kola.
 
"Stretli sme sa s ním v mešite okolo deviatej večer. Správal sa strašne skromne, tak sme sa ho spýtali, či ho môžeme pozvať na večeru. Celú dobu sme sa rozprávali o futbale, priznal, že Messi je na úplne inej úrovni ako všetci ostatní . Nakoniec vzdal plán odísť do Francúzska a vzal si taxík domov, " povedal denníku Daily Star jeden z tria mužov. "Skutočná definícia pokory. To je muž!" dodal.

Dvadsaťsedemročný Kanté je známy svojou skromnou povahou, ktorá je v kontraste s jeho mimoriadnou dôležitosťou pre tím. Po zisku svetového titulu v Rusku sa stal nedobrovoľne jednou z hlavných postáv pri oslavách "Les Bleus", ktorí na jeho počesť spievali pesničku.


Tagy: FC Chelsea Londýn N'Golo Kanté

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP/Matthias Schrader; Video: youtube

DISKUSIA