VIDEO Škriniar zažil v Lige majstrov víťaznú premiéru: Fantastický obrat proti Tottenhamu

Radosť hráčov Interu MilánoRadosť hráčov Interu Miláno Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno vďaka skvelému záveru zvíťazili v 1. kole B-skupiny Ligy majstrov 2018/2019 nad Tottenhamom Hotspur 2:1. Slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar odohral za Inter celý zápas. Pri premiére v LM zaskakoval na poste pravého obrancu a v 21. minúte dostal žltú kartu za nedovolený zákrok na juhokórejského útočníka Sona Heung-Mina.

Na milánskom San Sire sa dianie dlho odohrávalo medzi šestnástkami. Ako prvý pohrozil Eriksen, no jeho priamy kop brankár Interu Handanovič vyrazil. V závere prvého polčasu Tottenham zvýšil aktivitu a v 37. minúte sa mohol ujať vedenia, keď Kane po prihrávke Eriksena obišiel aj Handanoviča, no z uhla nedopravil loptu do siete. V 53. minúte sa Spurs dočkali gólovej odmeny po technickej strele Eriksena. Interu sa však v závere podaril dokonalý obrat. Po voleji kapitána Maura Icardiho vyrovnal na 1:1 a v tretej minúte nadstaveného času zásluhou Matiasa Vecina strhol víťazstvo na svoju stranu.