Nielen futbalisti, ale aj fanúšikovia sa predviedli: VIDEO parádneho chorea trnavského ultrasu

Na snímke fanúšikovia Trnavy pred začiatkom zápasuNa snímke fanúšikovia Trnavy pred začiatkom zápasu Zdroj: TASR - Martin Baumann

TRNAVA - Futbalisti Spartaka Trnava zaknihovali parádny vstup v skupinovej fáze Európskej ligy, keď porazili na domácej pôde belgický tím RSC Anderlecht Brusel. Jediný gól stretnutia strelil v 79. minúte stredopoliar Matej Oravec, ktorý zostal nepokrytý na vzdialenejšej žrdi po rohovom kope a hlavičkou rozvlnil sieť vôbec z prvého pokusu do priestoru bránky. Trnavský gólman Chudý nečelil počas celého stretnutia jedinej strele, a tak si domáci pripísali tri body do tabuľky. Avšak nevyznamenali sa iba futbalisti trnavského klubu, ale aj jeho fanúšikovia.

Skalní fanúšikovia Trnavy už tradične predviedli parádne choreo, ktoré malo jasný odkaz: "Červeno-čierny kôň súťaže. Ťaháme D-1 smer Európa!" Veríme, že sa im bude v európskej súťaži naďalej dariť.


Ďalší duel v druhej najkvalitnejšej európskej klubovej súťaži absolvujú zverenci trénera Radoslava Látala vo štvrtok 4. októbra o 18.55 h na pôde tureckého Fenerbahce Istanbul.

 

Viac o téme: Spartak Trnava RSC Anderlecht Brusel
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Martin Baumann
  • Zdroj: športky

Súvisiace články