VIDEO Duda opäť potvrdil skvelú streleckú formu: Ďalším gólom spečatil triumf Herthy

Futbalista Herthy Berlín Slovák Ondrej DudaFutbalista Herthy Berlín Slovák Ondrej Duda Zdroj: TASR/DPA

BERLÍN - Futbalisti Herthy Berlín zvíťazili v sobotňajšom zápase 4. kola nemeckej Bundesligy 4:2 nad Borussiou Mönchengladbach. Na výhre domácich sa podieľal aj slovenský stredopoliar Ondrej Duda, ktorý v 73. minúte strelil štvrtý gól svojho tímu. Duda odohral 87 minút a inkasoval aj žltú kartu.

V ďalšom zápase remizoval Dortmund na pôde Hannoveru 1:1, hostia hrali od 76. minúty bez vylúčeného Abdoua Dialla. Na čele tabuľky je bez straty bodu Bayern Mníchov, ktorý na ihrisku Schalke vyhral 2:0 po góloch Jamesa Rodrigueza a Roberta Lewandowského z penalty.

Hertha Berlín – Borussia Mönchengladbach 4:2 (2:1)
Góly: 31. a 64. Ibiševič, 35. Lazaro, 73. DUDA – 30. Hazard (z 11 m), 68. Pléa