VIDEO Oslava gólu ho vyšla draho: Inter sa bude musieť zaobísť bez Spallettiho

Spaletti v zápase so Sampdoriou Spaletti v zápase so Sampdoriou Zdroj: SITA/AP/Simone Arveda

RÍM - Tréner Luciano Spalletti nebude na lavičke talianskeho futbalového klubu Inter Miláno v utorňajšom domácom ligovom stretnutí s Fiorentinou.

Vedenie Serie A ho potrestalo dištancom na jeden zápas za oslavu gólu v 94. minúte sobotného súboja na pôde Sampdorie Janov, v ktorom Inter uspel 1:0.

"V 49. minúte druhého polčasu, okamžite po strelenom góle, sa Spalletti neprimerane správal smerom ku štvrtému rozhodcovi a opustil vymedzený priestor," citoval rozhodnutie portál calciomercato.com.

Inter sa s Fiorentinou stretne v dueli 6. kola o 21.00 h. V kádri domácich pôsobí Milan Škriniar, dres hostí si oblieka ďalší slovenský obranca Dávid Hancko.

Viac o téme: Luciano Spalletti Inter Miláno