VIDEO excelentného gólu odchovanca Liverpoolu: Brankár Manchestru United nemal šancu

Hráči Derby sa radujú z víťazstvaHráči Derby sa radujú z víťazstva Zdroj: TASR/Martin Rickett/PA via AP

MANCHESTER - Manchester United vypadol prekvapujúco už v 3. kole anglického Ligového pohára, v ktorom prehral v utorok doma s Derby County 7:8 na strely zo značky pokutového kopu. Samotný zápas skončil v riadnom hracom čase nerozhodne 2:2.

Červení diabli sa síce ujali vedenia po úvodnom góle Juana Matu, ale v druhom polčase sa postaral o nádherný vyrovnávajci zásah Harry Wilson, ktorý v 59.minúte excelentným priamym kopom prekvapil domáceho gólmana Sergia Romera. Odchovanec Liverpoolu je v súčasnosti v Derby County na hosťovaní. V 85. minúte poslal Derby do vedenia Jack Marriott, aby v piatej minúte nadstaveného času vyrovnal striedajúci Marouane Fellaini. O víťazovi tak musel rozhodnúť penaltový rozstrel, keďže v Ligovom pohári nenasledujú za nerozhodného stavu predĺženia.

Viac o téme: Manchester United José Mourinho Frank Lampard Derby County FC
  • Zdroj: športky, TASR