VIDEO Dani Alves sa totálne zbláznil: Kopačky vymenil za ženine topánky na vysokom opätku!

Dani Alves
Dani Alves

PARÍŽ - Brazílsky obranca PSG a niekdajšia defenzívna hviezda FC Barcelona Dani Alves (35), ktorý sa aktuálne stále zotavuje po operácii kolenných väzov, rozhodne má zmysel pre humor. Brazílčan na sociálnej sieti zverejnil vtipné video, v ktorom sa pokúsil naladiť na vlnu parížskeho módneho týždňa.

Dani Alves vymenil futbalové kopačky za čierne topánky na vysokom opätku, ktoré nosí jeho príťažlivá manželka modelka Joana Sanz. Brazílčan si vyskúšal aké to je v nich chodiť a aspoň na chvíľu sa tak vžil do role seximodelky na predvádzacom móle. Vtipné vystúpenie vyvolalo na sociálnej sieti množstvo reakcií, aj jeho drahá polovička sa pri sledovaní svojho manžela modela výborne bavila. Na video Brazílčana smerované na módny týždeň manželka na sociálnej sieti zareagovala veľavravne: "Prepáč ale nie, prepáč..."

Dani Alves pravidelne na sociálnej sieti zverejňuje vtipné videá, ktorými baví fanúšikov a kráti si tak čas svojho návratu na futbalové trávniky. Skúsený brazílsky zadák, ktorý sa zmestil aj do najlepšej Jedenástky roka, ktorú volí FIFA spoločne s FIFPro, kvôli zraneniu prišiel o MS v Rusku, keď začiatkom júna musel absolvovať operáciu kolenných väzov. Keďže rekonvalescencia prebieha dobre, odhadovaný návrat pre jeho možné plné zápasové zaťaženie sa odhaduje na november. 


Tagy: PSG Dani Alves Joana Sanz

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Christophe Ena; Video: Twitter

DISKUSIA