VIDEO Hazardov gól Chelsea na výhru nestačil: Liverpool v šlágri stratil prvé body v ligovej sezóne

Eden HazardEden Hazard Zdroj: SITA/AP - Frank Augstein

LONDÝN - Futbalisti FC Liverpool remizovali v sobotňajšom šlágri 7. kola anglickej Premier League na ihrisku Chelsea Londýn 1:1. "The Reds" stratili prvé body v sezóne a v tabuľke klesli na druhé miesto o skóre za úradujúceho šampióna Manchester City.

Chelsea poslal do vedenia v 25. minúte Eden Hazard, ktorý využil presnú kolmicu Matea Kovačiča. Do prestávky mohol vyrovnať hosťujúci Mohamed Salah, svoju veľkú šancu však nevyužil. V druhom dejstve mali hostia viacero "tutoviek", no Sadio Mane, Xherdan Shaqiri a ani Roberto Firmino nedokázali prekonať domáceho brankára Kepu Arrizabalagu. Zverenci trénera Jürgena Kloppa sa vyrovnávajúceho gólu napokon dočkali, keď v 89. minúte krásne trafil takmer z 30 metrov striedajúci Daniel Sturridge.

Chelsea Londýn - FC Liverpool 1:1 (1:0)
Góly: 25. Hazard - 89. Sturridge

Viac o téme: FC Chelsea Londýn Liverpool FC