VIDEO Zámorie šokoval český hokejista: Streliť dva takéto góly v jednom zápase je zázrak

Tomáš Nosek strelil dva góly v oslabeníTomáš Nosek strelil dva góly v oslabení Zdroj: nhl.com

NEW YORK - Bez slovenskej účasti odohrali nedeľňajšie záverečné prípravné zápasy pred začiatkom novej sezóny v Národnej hokejovej lige (NHL). Carolina až v poslednom šiestom súboji prípravného obdobia prehrala, doma nestačila na Nashville 4:5 po predĺžení.

Vo vítaznom tíme sa dvoma gólmi vrátane víťazného v predĺžení zaskvel útočník Ryan Johansen, tri asistencie pridal Filip Forsberg. Finalista Stanleyho pohára Vegas sa s prípravným mesiacom rozlúčil víťazstvom 5:2 nad San Jose.

Domáci strelili až tri góly v oslabení, špecialistom na túto hernú situáciu je zrejme Čech Tomáš Nosek, autor dvoch presných zásahov v početnej nevýhode. V tíme Sharks strelil švédsky obranca Erik Karlsson svoj prvý gól po prestupe z Ottawy.