Hudáček vidí napriek úspechu jedno slabé miesto: Boli to dobré zápasy, no všetky sme prehrali

Július Hudáček
Július Hudáček

MOSKVA - Klub Spartak Moskva v bránke so slovenským reprezentantom Júliusom Hudáčkom má za sebou celkom vydarený úvod novej sezóny v Kontinentálnej hokejovej lige. Po jedenástich dueloch má síce na svojom konte dvanásť bodov, pritom odohral súboje s lídrom celej súťaže Jekaterinburgom či favorizovanými tímami CSKA Moskva a SKA Petrohrad.

V tabuľke Západnej konferencie je Spartak aktuálne siedmy. "Sme v zóne postupu do play-off, takže začiatok nebol zlý. Zatiaľ však nedokážeme zdolávať elitné tímy. Dobré zápasy sme odohrali proti SKA, CSKA aj Avtomobilistu, no všetky sme prehrali," cituje slovenského gólmana portál Izvestija.

"Pred sebou ešte máme veľa zápasov, chceme z nich vyťažiť čo najviac bodov. V nedávnom zápase proti CSKA sa mi páčilo, že spoluhráči zblokovali až 24 striel súpera. Podobné to bolo aj v súboji na ľade Slovana. A to nám dodáva sebadôveru," dodal Július Hudáček. V tejto sezóne slovenský gólman zasiahol do ôsmich z jedenástich zápasov svojho tímu, zaznamenal úspešnosť zásahov 93,5 percenta a inkasoval priemerne 1,61 gólu na zápas.


Tagy: Spartak Moskva Július Hudáček

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/Diana Černáková

DISKUSIA