VIDEO Manchester City otočil zápas v Hoffenheime, Lyon remizoval so Šachtarom

Radosť hráčov Manchestru CityRadosť hráčov Manchestru City Zdroj: SITA/AP/Michael Probst

MANCHESTER - V F-skupine 2. kola Ligy majstrov šokoval Hoffenheim favorizovaného anglického šampióna Manchester City gólom Belfodila v prvej minúte, na ktorý však hostia našli rýchlu odpoveď a v 8. minúte Agüero po nedôraze obrany Hoffenheimu vyrovnal. Sterling sa po štvrťhodine rútil na brankára, ktorý mu nohou zmaril gólovú radosť a neujali sa ani tri šance Agüera.

Zverenci Pepa Guardiolu potrebovali po domácej prehre 1:2 s Lyonom zabrať. Po zmene strán kontrolovali hru, ale vytúžený gól dlho neprichádzal. V 73. minúte domáci brankár Baumann zasiahol v pokutovom území prenikajúceho Saneho, ale hlavný rozhodca Skomina neodpískal jedenástku. V 87. minúte bol spasiteľom City striedajúci Silva, ktorý využil zaváhanie Poscha a rozhodol o výhre hostí 2:1. Na čele tabuľky "efka" je so štyrmi bodmi francúzsky Olympique Lyon, ktorého hráči zmazali dvojgólové manko v domácom dueli s ukrajinským Šachtarom Doneck (výsledok 2:2) a udržali si pozíciu lídra.