VIDEO Po 11 rokoch sa pýta nazad do reprezentácie: Veterán si zavtipkoval na účet trénera

Joaquin Sanchez
Joaquin Sanchez

SEVILLA - Futbalový veterán v službách Betisu Sevilla Joaquín Sánchez (37) má rád sociálne siete a tiež dobrú náladu. Na telefóne si našiel dva neprijaté hovory z neznámeho čísla, preto sa prostredníctvom vtipného videa na instagrame pripomenul reprezentačnému trénerovi Luisovi Enriquemu.

"Mám tu dva zmeškané hovory a neviem, či sú od teba alebo nie? Prosím zavolaj mi, čakám. Mám aj vešiak na reprezentačný dres, len ten dres mi tam zatiaľ chýba," uviedol futbalista známy ako Joaquín. V španielskej reprezentácii skúsený krídelník v minulosti odohral 51 zápasov, strelil 4 góly, ale naposledy si najcennejší dres obliekol pred 11 rokmi. Teraz sa už len zabáva na reprezentačnej téme. Španieli nastúpia 11. októbra v prípravnom zápase vo Walese a o štyri dni neskôr hostia v Lige národov Angličanov.

"Videl som to video. Sledujem ho na diaľku a hrá naozaj dobre. Ak by tu bol s nami, mali by sme sa lepšie," s dávkou humoru verejne nádejnému adeptovi odpovedal reprezentačný tréner Luis Enrique. Joaquín je roky známy svojou vtipnou povahou. V minulosti pôsobil aj vo Valencii, Málage či talianskej Fiorentine.


Tagy: Španielsko Luis Enrique Joaquin

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA, VIDEO: youtube

DISKUSIA