McGregor po drvivej porážke prehovoril k fanúšikom: Kedy sa dočkáme odvety s ruským premožiteľom?

Conor McGregor po prehre už rozmýšľa o odvete
Conor McGregor po prehre už rozmýšľa o odvete

LAS VEGAS - Ruský MMA zápasník Chabib Nurmagomedov obhájil v noci na nedeľu titul šampióna ľahkej váhy organizácie UFC. V hlavnom zápase podujatia UFC 229 v Las Vegas zdolal Íra Conora McGregora po dominantnom výkone technikou neck crank vo 4. kole. Zápas mal ešte škandalóznu dohru, keď Nurmagomedov krátko po víťazstve zaútočil v hľadisku na McGregorovho tréningového partnera Dillona Danisa, následkom čoho sa strhla šarvátka aj priamo v oktagone, kde McGregora napadli členovia Nurmagomedovho tímu. Obaja zápasníci opustili scénu ešte pred oficiálnym vyhlásením výsledku.

Aj preto írsky bojovník krátko po drvivej porážke, ktorá bola pre McGregora len štvrtou v kariére, prehovoril k fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete. Slová írskeho bojovníka hovoria jasnou rečou. "Dobrá rana. Teším sa na odvetu," napísal stručne a výstižne Ír na sociálnej sieti. 

/>​​

Na Instagrame bol Conor ešte stručnejší, ale priamy. "Vrátim sa," uviedol ako popis k svojej fotografii z oktagonu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ll be back.

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Odvety nie sú pre Conora ničím novým. Keď prehral s Natom Diazom, Írova víťazná odveta sa konala už po pár mesiacoch. Dočkáme sa podobného scenára aj tentokrát?

Čo myslíte, dočkáme sa niekedy odvety?

Hlasovalo: 1112


Tagy: Conor McGregor Chabib Nurmagomedov UFC 229

Zdroj:
športky, SITA, TASR
Foto:
SITA/AP - John Locher

DISKUSIA