Šampión prehovoril o McGregorovi: Urážal mi rodinu, vieru aj krajinu! Hejteri, kde ste?

Chabib Nurmagomedov počas zápasu s Conorom McGregorom
Chabib Nurmagomedov počas zápasu s Conorom McGregorom

LAS VEGAS - V dlhoočakávanom súboji bojovníkov MMA v Las Vegas Chabib Nurmagomedov zdolal Conora McGregora. Ruský zápasník v oktagone jasne prevýšil svojho veľkohubého írskeho súpera Conora McGregora, ale potom stratil nervy.

Nedovolene preliezol klietku a napadol jedného z členov McGregorovho tímu. Strhla sa chaotická bitka, pri ktorej sa dostali do oktagonu viaceré nepovolené osoby a dvaja členovia zo skupiny patriacej k Nurmagomedovovi sa šokujúco pustili do otraseného McGregora.

Museli ich spacifikovať poriadkové sily. Obaja aktéri odišli z miesta činu v početnom sprievode ochrankárov predčasne pred oficiálnym vyhlásením výsledku. Neskôr sa Nurmagomedov ospravedlnil, keďže si uvedomil, že môže prísť o veľkú čiastku peňazí zo zaslúžene vybojovanej prémie.

"Takto ma to otec neučil, ale bola to pre mňa otázka cti. Urážal moju rodinu, vieru aj krajinu. Keď je s vami Boh, nemôže vás nikto zlomiť," zverejnil Nurmagomedov na svojom instagramovom konte. "A dúfam, že po tomto súboji mi pribudnú na sociálnej sieti nejakí noví hejteri. Tí starí si ma už celkom obľúbili," dodal 30-ročný pôvodom Dagestanec.


Tagy: Conor McGregor Chabib Nurmagomedov

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP Photo/John Locher

DISKUSIA