Obrovská akcia prešpikovaná hokejovými hviezdami: Slovensko si zmeria sily s Českom

Ilustračné foto
Ilustračné foto

POPRAD - Na zimnom štadióne v Poprade sa v sobotu 20. októbra o 17.00 h uskutoční hokejový zápas legiend Slovenska a Česka. Exhibičný duel sa bude konať pri príležitosti 100. výročia vzniku Československej republiky.

Na popradskom ľade sa predstavia hráči, ktorí v minulosti preslávili obe krajiny na medzinárodnej scéne. Výber SR povedie tréner majstrov sveta z Göteborgu 2002 Ján Filc, ktorý bude mať v tíme svojich bývalých zverencov Miroslava Šatana, Ľubomíra Sekeráša, Michala Handzuša, Ľubomíra Višňovského či Jána Lašáka. České mužstvo príde pod Tatry pod vedením trénerskej dvojice Jan Havel – Milan Nový s hráčmi ako Josef Beránek, Martin Erat, Patrik Eliáš, Jaroslav Špaček, Petr Bříza, František Kučera, Petr Nedvěd, Jiří Hrdina či Petr Kameš.


Vstupenky na podujatie si zakúpite na Predpredaj.sk


Pred aj počas zápasu sú pre fanúšikov pripravené rôzne sprievodné akcie. Pred stretnutím bude autogramiáda hráčov oboch tímov. Počas prestávok sa divákom predstavia mladé hokejové nádeje z Popradu, Spišskej Novej Vsi a Kežmarku. O akcii informovala webstránka hokejového klubu HK Poprad.


Tagy: Miroslav Šatan Ľubomír Sekeráš Ján Lašák Ľubomír Višňovský Michal Handzuš Ján Filc Slovensko Česko Patrik Eliáš Martin Erat Jaroslav Špaček Petr Nedvěd Petr Bříza Josef Beránek František Kučera Jiří Hrdina Petr Kameš Jan Havel Milan Nový

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR

DISKUSIA