Ligový rekordér podpísal v Žiline nový kontrakt: Verím, že si ešte zahrám európsku súťaž

Viktor Pečovský
Viktor Pečovský

ŽILINA - Futbalový klub MŠK Žilina naďalej počíta so službami rekordéra v počte štartov v najvyššej slovenskej súťaži. Ako informuje oficiálny klubový web, vedenie MŠK si Viktora Pečovského zmluvne zaviazalo aj na najbližší rok. Jeho kontrakt má aktuálne platnosť do 31. decembra 2019.

"Som šťastný, že som súčasťou MŠK Žilina. Chcem pomáhať naďalej klubu a aj mladým chalanom, aby sa zlepšovali. Mojím kúskom chcem prispieť k tomu, aby sa klubu darilo. Som tu už naozaj dlho, som zžitý s klubom, preto som neváhal predĺžiť spoluprácu," cituje mskzilina.sk 35-ročného stredopoliara, ktorý má na slovenských ligových trávnikoch na konte už 406 štartov. "Ošiaľ ohľadom rekordu je za mnou, teraz sa sústredím na každé stretnutie, v ktorom dostanem šancu. Najmä ide o to, aby som na ihrisku pôsobil tak, že viem mužstvu stále pomôcť," poznamenala skúsená opora žlto-zelených a niekdajší reprezentant SR.

Pečovský pôsobí pod Dubňom od roku 2011. "Je ešte skoro na hodnotenie sezóny, ale máme to v lige dobre rozbehnuté. Bola by škoda, keby sa to pobabralo. Ja verím, že si so Žilinou ešte zahrám európsku súťaž," zaželal si hráč pochádzajúci z Čierneho Baloga.


Tagy: Viktor Pečovský MŠK Žilina

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
MSKZILINA.SK

DISKUSIA