Naša hra ešte pôjde určite hore: Hlasy po tretej výhre Slovana v rade

Na snímke vľavo Michal Řepík (Slovan) a brankár Alexander Lazušin (Khun-lun)
Na snímke vľavo Michal Řepík (Slovan) a brankár Alexander Lazušin (Khun-lun)

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zdolali v nedeľňajšom domácom dueli KHL Červenú hviezdu Kchun-lun 4:3 po predĺžení a pripísali si už tretie víťazstvo za sebou. V tabuľke Západnej konferencie preskočili Dinamo Moskva a posunuli sa so ziskom 14 bodov na 10. priečku, za ôsmym Viťazom Podoľsk zaostávajú iba o bod.

hlasy po zápase:

Vladimír Országh, tréner Slovana: "Pre nás to bol dôležitý zápas, pretože sme chceli potvrdiť body získané vonku. Chceli sme potešiť aj fanúšikov. Chalani hrali dobre a naša hra ešte pôjde určite hore. Za výkon sme si výhru zaslúžili, pre nás sú to veľmi dôležité body."

Jussi Tapola, tréner Kchun-lunu: "Aby som bol úprimný, musíme pochváliť brankára. Slovan bol lepší a bod sme získali len vďaka šťastiu."

Matúš Sukeľ, útočník Slovana: "Škoda gólu v závere, ale som rád, že sme napokon získali dva body. Hostia boli nepríjemní, ale napokon sme zaslúžene vyhrali. Som rád, že ťaháme sériu troch víťazstiev, verím, že v nej budeme pokračovať."

Rudolf Červený, strelec rozhodujúceho gólu: "Dostali sme dva vlastné góly, ale boli sme do konca zápasu aktívni. Aj preto sme si výhru zaslúžili. Verili sme si, napokon sme dokázali vyhrať. Pri mojom góle som dostal dobrú prihrávku, využil som fakt, že som bol rozbehnutý."


Tagy: ŠK Slovan Bratislava Červená hviezda Kchun-lun

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA