VIDEO nešportového zákroku Sergia Ramosa: Hviezda Realu sa zase vyfarbila

Sergio Ramos a Eric DierSergio Ramos a Eric Dier Zdroj: SITA/AP - Miguel Morenatti

BRATISLAVA - Futbalisti Španielska prehrali v pondelkovom šlágri 4. skupiny A-divízie Ligy národov 2018/2019 doma s Anglickom 2:3. Hostia rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, keď dva góly strelil Raheem Sterling a raz skóroval Marcus Rashford. V druhom polčase skorigovali skóre striedajúci Paco Alcacer a v závere nadstaveného času Sergio Ramos. V tomto stretnutí sme na oboch stranách videli pár veľmi ostrých, ale aj neférových zákrokov, ktoré na futbalové trávniky určite nepatria.

Svoju vlastnú medicínu ochutnal Sergio Ramos, ktorého tvrdým sklzom zobral záložník Tottenhamu Hotspur Eric Dier. Práve španielsky stopér vie častokrát bojovať na hrane futbalových pravidiel, ale teraz okúsil, aké je to byť na druhej strane.

Ramos však tvrdý prístup mladých anglických reprezentantov opätoval v druhom polčase, kedy bolo viacero španielskych hráčov frustrovaných z nepriaznivého vývoja zápasu. Líder obrany Realu Madrid ukázal svoju nešportovú tvár, keď v jednom momente skočil na nohu záložníkovi Manchestru City Raheemovi Sterlingovi. Hlavný rozhodca túto situáciu prehliadol a Ramos sa vyhol jasnej červenej karte.

Viac o téme: Španielsko Anglicko Sergio Ramos
  • Zdroj: TASR; Športky