Ďalšie kruté bodnutie do srdca ubolených fanúšikov: To nie je možné, čo nás ešte čaká!?

Slovenskí fanúšikovia počas derby s Českom
Slovenskí fanúšikovia počas derby s Českom

BRATISLAVA - Slovenský futbalový zväz (SFZ) oznamuje fanúšikom, že objednávanie vstupenky na zápas Ligy národov Česko – Slovensko, ktorý sa odohrá 19. novembra o 20.45 v Prahe, je momentálne pozastavené.

"Stretnutie sa odohrá v Prahe. Kapacita sektora hostí v Eden Arene je 1283 miest, cena vstupeniek do sektorov hostí č. 119, 120 a 121 je 27 eur (690 Kč). Momentálne je predaj vstupeniek na tento zápas pozastavený, keďže sa naplnila kapacita sektora hostí.  Všetky objednávky doručené ku dňu 18. októbra 2018 budú vybavené. Objednávky doručené od 19. októbra 2018 budú na 'čakačke' a v prípade, že sa vstupenky uvoľnia, bude každý záujemca informovaný o možnosti ich zakúpenia a budú vybavované podľa poradia ich doručenia. Ohľadom ďalších možností navýšenia kapacity sektora hostí, prípadne 1. kategórie, budeme ešte rokovať s FAČR. Vstupenky budú k dispozícii až koncom októbra a následne budú distribuované," uviedol SFZ na oficiálnom webe.

SFZ tiež informoval, že vstupenky na zápas Ligy národov Slovensko – Ukrajina, ktorý sa uskutoční 16. novembra o 20.45 v Trnave, sa začnú predávať v pondelok 22. októbra 2018 o 12.00 h. "Cena vstupeniek 1. kategória je 30 eur, resp. 2. kategória 18 eur. Vstupenky sa dajú zakúpiť na MAXITICKET. Všetky vstupenky sú bez nároku na zľavu. Vstupenky ZŤP + doprovod sa dajú objednať na: vstupenky@futbalsfz.sk," uviedol zväz.


Tagy: Slovensko Česko

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA