VIDEO United boli v šlágri blízko víťazstva: Chelsea odvrátila prvú prehru v sezóne

Jorginho a Juan Mata v súboji o loptu Jorginho a Juan Mata v súboji o loptu Zdroj: SITA/AP/Matt Dunham

LONDÝN - V šlágri 9. kola anglickej Premier League remizoval Manchester United na ihrisku Chelsea Londýn 2:2. Po dvoch góloch Francúza Anthonyho Martiala boli hostia blízko k tomu, aby uštedrili "The Blues" prvú prehru v sezóne. V nadstavenom čase však napokon rozhodol o deľbe bodov Ross Barkley.

Domácich poslal do vedenia v 21. minúte nemecký obranca Antonio Rüdiger, po zmene strán sa v 55. a 73. minúte presadil Martial. V šiestej minúte nadstavenia však napokon vyrovnal Barkley, ktorý prišiel na ihrisko v 69. minúte. Zverenci Joseho Mourinha sú po remíze v priebežnej tabuľke na 8. pozícii so 14 bodmi, Chelsea má na čele 21 bodov.