Donadoni poprel kontakt s predstaviteľmi milánskeho AC: Nie je to dobré pre mňa, ani Gattusa

Roberto Donadoni
Roberto Donadoni

MILÁNO - Taliansky tréner Roberto Donadoni poprel, že by bol v kontakte so zástupcami tamojšieho popredného klubu AC Miláno. Na Apeninskom polostrove sa špekuluje, že na lavičke "rossoneri" by mal skončiť Gennaro Gattuso a najväčším adeptom na obsadenie uvoľnenej pozície je práve Donadoni, ktorý je aktuálne bez zamestnávateľa. Päťdesiatpäťročný kouč dosiaľ naposledy viedol Bolognu.

"Vždy som sa správal fér a je to základným prvkom mojej kariéry i samotného bytia, takže určite by som sa s nikým nestretol za chrbtom niekoho. S nikým z AC Miláno som nevečeral ani nič podobné. Médiá tvrdia, že to bolo už pred pár dňami, ale ja som bol od 13. do 25. septembra v Japonsku. Stále mám odložené letenky, ktoré to dokazujú," cituje Donadoniho portál football-italia.net s odvolaním sa na tamojšiu tlačovú agentúru ANSA. "Hovoriť o podobných výmysloch nie je dobré ani pre mňa, ani pre kolegu Gattusa," dodal.

Osemnásťnásobný taliansky šampión je po ôsmich zápasoch tamojšej elitnej Serie A na 12. mieste tabuľky so ziskom 12 bodov. Niekdajší dôrazný stredopoliar Gattuso sa chopil trénerského kormidla na San Sire v priebehu uplynulého ročníka.


Tagy: Roberto Donadoni AC Miláno Gennaro Gattuso

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA