Deväťgólový výprask Slovana vo Viedni: Hlasy po vysokej nakladačke od CSKA

Jeff TaffeJeff Taffe Zdroj: Facebook - KHL

VIEDEŇ - Najťažšiu prehru v sezóne utrpeli hokejisti Slovana Bratislava od hráčov CSKA Moskva /0:9/ v piatkovom súboji Kontinentálnej hokejovej ligy. Hralo sa na ľade Erste Bank Areny vo Viedni a HC Slovan bol oficiálne vedený ako domáci tím. Ide o projekt vedenia súťaže na popularizáciu KHL v krajinách, kde predtým ešte nezavítala. Slovan odohrá súťažný zápas KHL vo Viedni aj v nedeľu 28.10. - proti SKA Petrohrad

hlasy po zápase:

Vladimír Országh, tréner Slovana: "Nastúpili sme do zápasu s tým, že musíme hrať všetci nad 100 percent, a že musíme k súperovi pristupovať čo najbližšie. Bohužiaľ, náš cieľ sa zrútil behom troch minút. CSKA hrala do konca zápasu až exhibične, my sme pred ňou mali priveľký rešpekt. Je mi ľúto fanúšikov, ktorí merali do Viedne cestu. Musíme sa z toho čo najskôr pozviechať, pretože už v nedeľu nás čaká ďalší ťažký súper. Súperovi blahoželám k výhre."

Igor Nikitin, tréner CSKA: "Ja som spokojný s hrou i výsledkom. Som rád, že moji hráči si držali štandard až do konca zápasu."

Michal Řepík, útočník Slovana: "Rozhodli naše chyby, ktorých sme urobili neuveriteľne veľa. Hráči CSKA trestali každé naše zaváhanie. Majú vo svojom strede skvele individuálne vybavených hráčov, dnes sme na nich vôbec nestačili."

Jeff Taffe, útočník Slovana: "Súper potrestal každú našu chybu. Výsledok sa potom od toho odvíjal. Hráči CSKA hrali navyše veľmi dobre v obrane. Tento zápas musíme čo najskôr hodiť za hlavu, pretože v nedeľu môžeme mať ešte väčší problém."

Viac o téme: CSKA Moskva HC Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook - KHL
  • Zdroj: TASR, SITA

Súvisiace články