FOTO Keď sa plnia sny: Na toto slovenský reprezentant do konca života nezabudne!

Samuel MrázSamuel Mráz Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

EMPOLI - Futbalisti Juventusu Turín, úradujúceho majstra a aktuálneho lídra najvyššej talianskej súťaže, zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 10. kola Serie A na pôde Empoli 2:1.

Do zápasu vstúpili lepšie domáci, keď po polčasovom hvizde viedli vďaka gólu Francesca Caputa z 28. min. Druhý polčas bol však jasne v rukách "starej dámy".

V 54. min po faule na Paula Dybalu v šestnástke premenil nariadený pokutový kop Cristiano Ronaldo a o 16 minút neskôr Portugalčan delovkou spoza šestnásky nedal domácemu gólmanovi šancu.

Slovenský reprezentant Samuel Mráz sedel celý zápas iba na lavičke náhradníkov, ale po dueli sa mu v útrobách štadióna podarilo aspoň odfotiť s Cristianom Ronaldom. Škoda, že sa s ním nekonfrontoval priamo na ihrisku, ale stretnúť svoj idol, to sa predsa nepodarí každý deň.