VIDEO Ďalší nádherný gól Rusnáka nestačil: Slovák v boji o semifinále Real Salt Lake nepomôže

Albert Rusnák a jeho gólové oslavy po parádnom zásahuAlbert Rusnák a jeho gólové oslavy po parádnom zásahu Zdroj: fox sports

NEW YORK - Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák sa v noci na pondelok strelecky presadil v úvodnom štvrťfinálovom súboji play off zámorskej Major League Soccer (MLS).

Jeho tím Real Salt Lake remizoval na domácej pôde so Sportingom Kansas City 1:1, keď Rusnák otvoril v 51. minúte skóre duelu, hostia odpovedali o deväť minút neskôr. Pre Rusnáka to bol už jedenásty presný zásah v tejto sezóne. Odveta je na programe 11. novembra o 21.00 SEČ v Kansase.

Odveta je na programe 11. novembra o 21.00 SEČ v Kansase, Rusnák sa jej ale bohužiaľ nebude môcť zúčastniť. Slovenský reprezentant inkasoval v prvom stretnutí žltú kartu a tak bude musieť nútene pauzovať.

Viac o téme: Albert Rusnák Real Salt Lake Sporting Kansas City