VIDEO Famózna strela z vyše dvadsiatich metrov: Hviezdy Liverpoolu sa len prizerali

Hráč Belehradu Milan Pavkov oslavuje svoj druhý gólHráč Belehradu Milan Pavkov oslavuje svoj druhý gól Zdroj: TASR/AP/Marko Drobnjakovič

BELEHRAD - V zápase 4. kola skupinovej fázy Ligy majstrov 2018/2019 Liverpool vôbec nenapodobnil výkon z domáceho vzájomného zápasu C-skupiny, v ktorom zdolal Crvenu Zvezdu Belehrad jasne 4:0. Tentokrát minuloročný finalisti prehrali prekvapujúco 2:0.

V prvom polčase si vytvoril jedinú čistú šancu, ktorú v 17. minúte trestuhodne spálil Daniel Sturridge. Naopak, nebezpečnejší boli domáci a najmä útočník Milan Pavkov, ktorý sa v 22. minúte zavesil do vzduchu a hlavou poslal do siete center z rohu. Dvadsaťštyriročný útočník zažiaril ešte viac o sedem minút neskôr, keď výstavnou strelou z asi 23 metrov zvýšil na 2:0. Liverpoolčania zostali zaskočení a smerom dopredu nedokázali nič poriadne vymyslieť.

Hostia zaznamenali prvú strelu na bránku až v 70. minúte z kopačky Salaha. Hviezdny útočník mohol znížiť o chvíľu neskôr, ale trafil len žrď. "Reds" už do konca duelu nedokázali skórovať a tak odišli z Belehradu s neočakávanou prehrou.

Viac o téme: FC Liverpool Crvena Zvezda Belehrad Milan Pavkov
  • Zdroj: TASR, športky