Proti domácim Nemcom už bez Slovanistov: Ramsay dúfa, že bude mať kto hrať

Na snímke tréner hokejovej reprezentácie Slovenska Craig Ramsay
Na snímke tréner hokejovej reprezentácie Slovenska Craig Ramsay

KREFELD - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali aj v druhom zápase na prípravnom turnaji Nemecký pohár v Krefelde s olympijským tímom Ruska tesne 1:2. Zverenci Craiga Ramsayho sú bez bodu a môžu skončiť najlepšie na treťom mieste.

Slováci odohrajú posledný zápas na turnaji v nedeľu o 14.30 h proti domácemu výberu. Tréner Ramsay nemôže počítať so štyrmi Slovanistami, s ktorými sa už pred turnajom dohodol, že odohrajú len dve stretnutia. Otázny je aj štart Mareka Ďalogu, ktorý mal po zrážke v sobotňajšom zápase menšie problémy s pravou rukou. Do bránky sa postaví Andrej Košarišťan. Od 11.00 h sa o titul pobijú Švajčiari s mladým výberom Ruska.

"Myslím si, že sme mali skvelý štart a prvú tretinu. Hrali sme veľmi dobre, boli sme agresívni, rýchli a opäť sme viedli. V druhej tretine sme robili fauly, čo dosť zmenilo zápas a bolo to pre nás ťažké. Vždy sa o tom rozprávame, aby sme nerobili fauly... V tretej časti sme mali niekoľko skvelých príležitostí, jednu mal Svitana, ďalšiu Krištof. Mohli sme vyrovnať, no nedali sme góly. Zajtra nebudú hrať hráči Slovana, takže dúfam, že budeme mať dosť chalanov na zápas," konštatoval po zápase tréner Craig Ramsay.

 


Tagy: Nemecko Slovensko Nemecký pohár Craig Ramsay

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Jakub Kotian

DISKUSIA