Slovan vyrazil na náročný trip po klziskách súperov: V zostave nastala jedna zmena

Patrik Lamper pred brankárom Marekom Čiliakom
Patrik Lamper pred brankárom Marekom Čiliakom

BRATISLAVA - Spolu 26 hráčov vrátane troch brankárov bude mať trénera Slovana Bratislava Vladimír Országh počas štyroch duelov u súperov v Rusku. "Belasí" sa už v utorok 13. novembra predstavia v Kazani proti úradujúcemu víťazovi Gagarinovho pohára, o dva dni neskôr nastúpia v Nižnekamsku, o ďalšie dva dni v Nižnom Novgorode a výjazd do Ruska ukončia v pondelok 19. novembra v Moskve duelom proti miestnemu CSKA.

Za súpermi so spoluhráčmi necestoval útočník Patrik Lamper, ktorý sa počas pauzy vyhradenej potrebám národných tímov podrobil menšiemu operačnému zákroku. Namiesto neho sa do kádra vrátil Dávid Buc z tipsportligovej Banskej Bystrice.

Káder HC Slovan Bratislava počas aktuálneho výjazdu za súpermi (zdroj: hcslovan.sk):
Marek Čiliak, Jakub Štěpánek, Michal Vojvoda - Éric Gélinas, Ivan Švarný, Patrik Bačík, Michal Sersen, Adam Jánošík, Lukáš Klok, Tomáš Hedera, Mário Grman, Andrej Meszároš - Casey Bailey, Rudolf Červený, Michal Řepík, Mário Lunter, Matúš Sukeľ, Dávid Buc, Jeff Taffe, Žiga Jeglič, Adam Liška, Chad Rau, Kyle Chipchura, Marek Sloboda, Jegor Baranov, Tomáš Hrnka


Tagy: HC Slovan Bratislava Patrik Lamper Dávid Buc

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/Diana Černáková

DISKUSIA