Futbalista unikol smrti iba o vlások: Plánovaná poprava v aute, guľky lietali všade naokolo!

Juan Sebastián Quintero
Juan Sebastián Quintero

CALI - Južná Amerika je známa svojimi vášnivými futbalovými fanúšikmi, ktorých vášne niekedy siahajú až k fanatizmu. O tom sa na vlastnej koži presvedčil kolumbijský futbalista Juan Sebastián Quintero.

23-ročný obranca bol po víkendovom zápase Deportivo Cali terčom neznámych útočníkov, ktorí po ňom začali strieľať. Dôvodom bola skutočnosť, že sa jeho tím neprebojoval do ligového play-off. Quintero sa v danom momente nachádzal v aute so svojim bratom, keď dvaja útočníci na motorke zasypali jeho auto výstrelmi.
 
"Niekto mi zaklopal na okno auta a zrazu som videl, ako na mňa mieri zbraň. Jediné, čo som mohol urobiť bolo utiecť preč, ale v tom začala streľba. Našťastie strely trafili len dvere a mne ani môjmu bratovi sa nič nestalo," povedal rodák z Medellínu.
 
Deportivo Cali v zostave ktorého nastúpil aj spomínaný Quintero síce v nedeľu zvíťazilo nad Deportivom Pasto 1:0, ale do play-off sa nedostalo. V minulosti už Kolumbii postihla veľká tragédia, keď po vlastnom góle na Majstrovstvách sveta v USA v roku 1994 zastrelili reprezentanta Andrésa Escobara.

Tagy: Juan Quintero

Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA