Ultras fanúšikom Slovana dochádza trpezlivosť: Nulová tolerancia hlúpych opilcov!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BRATISLAVA - Nedeľné stretnutie 15. kola Fortuna ligy medzi FC Nitra a ŠK Slovan Bratislava priniesol okrem iného tiež nepríjemný incident, keď v 63. minúte pohár zo sektora fanúšikov Slovana zasiahol Nitrana Andreja Fábryho. K celej situácii už sa vyjadrilo aj jadro fanúšikov Ultras Slovan.

"Je veľkou otázkou a neznámou, prečo sa stále musí medzi nami objaviť niekto, kto chce silou mocou rozbiť a zničiť svojou hlúposťou to, čo my v poslednej dobe budujeme. Pár pív do seba, pár borovičiek a zrazu sa stáva niekto „čávom“, ktorý bez problémov zatiahne ručnú brzdu v metre a pokazí výjazd stovkám fanúšikom. Najnovšie však riešime výjazd v Nitre, kde sa opäť musí nájsť ožratý hlupák, ktorý hodí pohár piva na nás alebo na hráča, či odpáli už toľko nami kritizované a neakceptovateľné petardy," píše sa vo vyjadrení na Facebooku.

Z toho dôvodu vyhlásili Ultras fanúšikovia nulovú toleranciu podobných incidentov či už na domácich zápasoch, alebo vonkajších. "Nemáme za potrebu sa prezentovať ako banda ožratých blbcov bez interných pravidiel. Vyzývame všetkých Vás, aby ste od tohto momentu spolu s nami dohliadali na týchto opilcov a v prípade vzniknutej situácie zasiahli. Garantujeme Vám, že ak zasiahnete, môžete sa spoľahnúť na podporu USP a Ultrasákov. Nechceme a nebudeme to už tolerovať."


Tagy: ŠK Slovan Bratislava Ultras Slovan

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
ultras.sk

DISKUSIA