Aj napriek prvenstvu sa Weiss hneval: Niečo také si nemôžeme dovoliť!

Tréner reprezentácie Vladimír Weiss
Tréner reprezentácie Vladimír Weiss

ANDORRA LA VELLA - Futbalisti Gruzínska uhrali počas štvrtkovej konfrontácie v Andorre v rámci 1. skupiny D-divízie Ligy národov remízu 1:1. Zverenci slovenského trénera Vladimíra Weissa staršieho si už v predstihu zabezpečili prvenstvo v tabuľke a postup do C-divízie. Kouč zo Slovenska napriek tomu s výsledkom nebol spokojný.

"Toto nie je výsledok, s ktorým by sme sa chceli uspokojiť. Andorra získala bod po precíznej a taktickej hre, čo sme od nich aj čakali," povedal 54-ročný rodák z Bratislavy, ktorého citoval portál gff.ge.

Hoci hosťujúci celok vyhrával po góle mladého záložníka Giorgiho Chakvetadzeho z 18. minúty, z peknej ďalekonosnej centrovanej strely z priameho kopu sa podarilo v druhom polčase vyrovnať Cristianovi Martínezovi. "Nemôžeme si dovoliť dostať takýto gól zo 40 metrov. Bolo nám jasné, že náš druhý gól v zápase by prakticky rozhodol, strelil ho však súper. Naše chyby nás vyšli draho. V blížiacom sa meraní síl proti Kazachstanu musíme hrať o víťazstvo, aby sme nazbierali viac bodov," doplnil Weiss st.


Tagy: Vladimír Weiss Gruzínsko Andorra Liga národov

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA