Návrat uruguajskej hviezdy k Hamšíkovi? VIDEO Medzi Cavanim a Neymarom to stále vrie!

Medzi Cavanim a Neymarom to na ihrisku poriadne iskrilo Medzi Cavanim a Neymarom to na ihrisku poriadne iskrilo Zdroj: SITA/AP - Matt Dunham

NEAPOL - Do futbalového klubu SSC Neapol by sa mohol po piatich rokoch vrátiť Uruguajčan Edinson Cavani. Hrotový útočník v službách Paríža St. Germain má stále napäté vzťahy so spoluhráčom Neymarom, čo sa ukázalo aj v sobotňajšej konfrontácii jeho rodnej krajiny s Brazíliou (0:1). Kolegovia z tímu francúzskeho majstra si po konci merania síl v Londýne ani nepodali ruky, čo rozprúdilo prestupové špekulácie predovšetkým v talianskych médiách.

Možnému návratu pod Vezuv nasvedčuje aj fakt, že prezident Neapola Aurelio De Laurentiis nikdy netajil zámer priviesť naspäť do svojho klubu Cavaniho, ktorý na Stadio San Paolo odohral v rokoch 2010 až 2013 103 ligových stretnutí a nastrieľal 78 gólov. Podľa jeho slov by však uruguajské ofenzívne eso muselo znížiť svoje platové nároky.

Pre tím, v ktorom pôsobí aj Slovák Marek Hamšík, je prioritou priniesť do svojich štruktúr kvalitného hrotového útočníka. Podľa informácii periodika Tuttosport by sa pri prípadnom nezdare s Cavanim mohol klub obrátiť na Cira Immobileho. Hráč rímskeho Lazia má na svojom konte v aktuálnej sezóne už 9 gólov a 5 asistencií.

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: Brazília Neymar SSC Neapol PSG Edinson Cavani Uruguaj
 • Autor: © Zoznam
 • FOTO: SITA/AP - Matt Dunham
 • Zdroj: SITA, športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy