Návrat uruguajskej hviezdy k Hamšíkovi? VIDEO Medzi Cavanim a Neymarom to stále vrie!

Medzi Cavanim a Neymarom to na ihrisku poriadne iskrilo
Medzi Cavanim a Neymarom to na ihrisku poriadne iskrilo

NEAPOL - Do futbalového klubu SSC Neapol by sa mohol po piatich rokoch vrátiť Uruguajčan Edinson Cavani. Hrotový útočník v službách Paríža St. Germain má stále napäté vzťahy so spoluhráčom Neymarom, čo sa ukázalo aj v sobotňajšej konfrontácii jeho rodnej krajiny s Brazíliou (0:1). Kolegovia z tímu francúzskeho majstra si po konci merania síl v Londýne ani nepodali ruky, čo rozprúdilo prestupové špekulácie predovšetkým v talianskych médiách.

Možnému návratu pod Vezuv nasvedčuje aj fakt, že prezident Neapola Aurelio De Laurentiis nikdy netajil zámer priviesť naspäť do svojho klubu Cavaniho, ktorý na Stadio San Paolo odohral v rokoch 2010 až 2013 103 ligových stretnutí a nastrieľal 78 gólov. Podľa jeho slov by však uruguajské ofenzívne eso muselo znížiť svoje platové nároky.

Pre tím, v ktorom pôsobí aj Slovák Marek Hamšík, je prioritou priniesť do svojich štruktúr kvalitného hrotového útočníka. Podľa informácii periodika Tuttosport by sa pri prípadnom nezdare s Cavanim mohol klub obrátiť na Cira Immobileho. Hráč rímskeho Lazia má na svojom konte v aktuálnej sezóne už 9 gólov a 5 asistencií.

Vráti sa podľa vás Edinson Cavani do Neapolu?

Hlasovalo: 149


Tagy: Brazília Neymar SSC Neapol PSG Edinson Cavani Uruguaj

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA/AP - Matt Dunham

DISKUSIA