VIDEO Vzbura a hádky v česko-slovenskej komunite: Za všetko môžu hokejisti!

Erik ČernákErik Černák Zdroj: SITA/AP/Jeffrey T. Barnes

PHILADELPHIA - Včerajší večerný duel medzi Philadelphiou a Tampou Bay priniesol všetko, čo má mať poriadne zápolenie medzi dvomi mužstvami v NHL. Predĺženie gólovej série Braydena Pointa (päť presných zápasov v posledných dvoch zápasoch), bezpečné vedenie Tampy 5:1, ktoré sa napokon ukázalo opačne. Dotiahnutie sa z 1:5 na 5:5, krásny gól v predĺžení v podaní Anthonyho Cirelliho, ale aj bitku Slováka a Čecha.

Divákov postavil zo sedadiel nepekný moment z tretej periódy, v ktorom účinkoval slovenský obranca Erik Černák. 21-ročný nováčik v službách Tampy Bay si rukami vyšliapol na Oskara Lindbloma, ten spadol na ľad. Tento incident sa nepáčil Jakubovi Voráčkovi, hviezde Philadelphie. Faul Černáka síce nebol pekný, ale Voráčkova reakcia bola nanajvýš prehnaná. 

Zarastený krídelník skočil na slovenského obrancu a chcel sa s ním porátať. Moment odštartoval debaty na sociálnej sieti. Slováci stoja za svojím chlapcom, Česi sa zase prikláňajú na stranu toho svojho. Voráčkovi dokonca adresovali niekoľko štipľavých a nepekných urážok. Erik Černák bol však tým, kto všetko odštartoval. 

Viac o téme: Jakub Voráček Erik Černák
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA/AP/Jeffrey T. Barnes; VIDEO: YouTube/Sportsnet
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy