Táto zostava vybehla na Česko! Hapal urobil oproti duelu s Ukrajinou dve zásadné zmeny

Pavel Hapal
Pavel Hapal

PRAHA - V základnej zostave slovenskej futbalovej reprezentácie v pondelňajšom stretnutí v Prahe proti Česku v rámci 1. skupiny B-divízie európskej Ligy národov 2018/2019 urobil tréner Pavel Hapal dve zmeny oproti predchádzajúcemu duelu s Ukrajinou.

V strede poľa nastúpil Matúš Bero namiesto zraneného Juraja Kucku, na ľavom krídle sa predstavil Miroslav Stoch, ktorý nahradil Róberta Maka.

Štyridsaťdeväťročný kouč nominoval do bránky Martina Dúbravku. Defenzívnu štvoricu tvoria opäť Peter Pekarík, Milan Škriniar, kapitán Martin Škrtel a Dávid Hancko. Na poste defenzívneho záložníka sa predstaví Jan Greguš, o ofenzívu slovenského tímu by sa malo postarať kvarteto Albert Rusnák, Matúš Bero, Marek Hamšík a Miroslav Stoch. Na hrote útoku figuruje Adam Zreľák.

Zápas medzi Českom a Slovenskom určí konečné poradie tabuľky 1. skupiny B-divízie Ligy národov. Zverenci trénera Hapala môžu obsadiť druhé miesto len v prípade víťazstva, domácemu tímu stačí aj remíza. Z pozície hlavného rozhodcu bude viesť duel 36-ročný Španiel Alejandro Hernández.

Základné zostavy pondelňajšieho zápasu 1. skupiny B-divízie európskej Ligy národov 2018/2019 vo futbale Česko - Slovensko v Prahe (20.45 h):

Česko: Vaclík - Kadeřábek, Čelůstka, Kalas, F. Novák - Souček - Vydra, Dočkal, Pavelka, Jankto - Schick

Slovensko: Dúbravka - Pekarík, Škriniar, Škrtel, D. Hancko - Greguš - Rusnák, Bero, Hamšík, Stoch - Zreľák


Tagy: Pavel Hapal Slovensko Česko

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR - Martin Baumann

DISKUSIA