Dosť špekulácií, to nikdy nespravím! Paulína Fialková prehovorila aj o možnom konci

Paulína Fialková
Paulína Fialková

BANSKÁ BYSTRICA - Napriek tomu, že Paulína a Ivona Fialkové stále odmietajú podpísať zmluvu o reprezentácii podľa predloženého návrhu Slovenského zväzu biatlonu (SZB), zväz ich predbežne prihlásil na 1. kolo Svetového pohára v slovinskej Pokljuke (2.- 9. decembra 2018).

A to aj napriek tomu, že zväzová disciplinárka v piatok zakázala štart Fialkovým na súťažiach spojených s reprezentáciou Slovenska. Čoraz viac sa začalo hovoriť o reprezentácii inej krajiny, lenže Paulína Fialková zaujala jednoznačné stanovisko.

"Chcem sa Vám všetkým v týchto pre mňa ťažkých časoch poďakovať za obrovské množstvo pozitívnych odkazov a dôveru, ktorú mi prejavujete. Veľmi si vážim aj podporu môjho zamestnávateľa Dukly Banská Bystrica a pána ministra Petra Gajdoša, ktorý je vždy na strane slovenských športovcov. Na množstvo návrhov od biatlonových fanúšikov, aby som išla reprezentovať inú krajinu, chcem povedať len toľko: Aj keď mi bude upreté právo reprezentovať svoju domovinu, NIKDY NEBUDEM REPREZENTOVAŤ INÚ KRAJINU AKO SLOVENSKO. To radšej predčasne ukončím športovú kariéru a začnem rozvíjať tú druhú, v odbore, ktorý som práve vyštudovala," napísala na sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chcem sa Vám všetkým v týchto pre mňa ťažkých časoch poďakovať za obrovské množstvo pozitívnych odkazov a dôveru, ktorú mi prejavujete. Veľmi si vážim aj podporu môjho zamestnávateľa @duklabanskabystrica a pána ministra Petra Gajdoša, ktorý je vždy na strane SVK športovcov. Na množstvo návrhov od biatlonových fanúšikov, aby som išla reprezentovať inú krajinu chcem povedať len toľko: Aj keď mi bude upreté právo reprezentovať svoju domovinu, NIKDY NEBUDEM REPREZENTOVAŤ INÚ KRAJINU AKO SLOVENSKO. To radšej predčasne ukončím športovú kariéru a začnem rozvíjať tú druhú, v odbore, ktorý som práve vyštudovala. P.

Príspevok, ktorý zdieľa Paulína Fialková (@paja.fialkova),


Tagy: Paulína Fialková

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
TASR - Martin Baumann, Instagram paja.fialkova

DISKUSIA