Legenda Manchestru United vyšla von s krutou pravdou: Pilo sa aj cestou na zápas!

Paul Scholes
Paul Scholes

MANCHESTER - Bývalý hráč anglického futbalového klubu Manchester United aj tamojšej reprezentácie Paul Scholes nedávno priznal, že v začiatkoch profesionálnej hráčskej kariéry mal problémy s alkoholom.

"Uvedomil som si, že pijem vo štvrtok, piatok, sobotu, nedeľu a niekedy dokonca aj v pondelok. Stávalo sa mi taktiež to, že som pil noc pred zápasom. Bol som v partii ľudí, ktorí pili aj v autobuse cestou na zápas aj po ňom. Keď som prvýkrát dostal pozvánku do anglickej reprezentácie, povedal som si, že toto sa musí skončiť a musím sa z tohto prostredia dosť preč. Pil som, mal som nadváhu... Musel som sa starať o svoje zdravie. Nebolo to dobré prostredie pre futbalistu," vyznal sa Scholes v interview pre televíznu stanicu ESPN.

Dnes 44-ročný rodák zo Salfordu podotkol, že zmena mu pomohla. Začal sa viac kamarátiť s Davidom Beckhamom, bratmi Garym a Philom Nevillovcami či Nickym Buttom. Mimochodom, tieto priateľstvá pretrvali dodnes. S poslednými tromi menovanými a taktiež s Ryanom Giggsom je v súčasnosti spoluvlastníkom klubu Salford City.


Tagy: Manchester United David Beckham Paul Scholes

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA