VIDEO Boj o čelo tabuľky víťaza nepriniesol: Atlético remizovalo v šlágri s Barcelonou

Lionel MessiLionel Messi Zdroj: SITA/AP/Manu Fernandez

MADRID - Futbalisti Barcelony remizovali v šlágri 13. kola španielskej La Ligy na pôde Atletica Madrid 1:1 a udržali si vedenia v tabuľke. Domáci vyhrávali od 77. minúty po góle Diega Costu.

Futbalisti FC Barcelona remizovali s Atléticom Madrid 1:1 v sobotňajšom šlágri 13. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy 2018/2019. Diváci na Camp Nou sa dlho pozerali na bezgólový stav, až v 77. min udreli domáci v podobe Diega Costu po rohovom kope.

O deľbe bodov rozhodol v poslednej minúte Ousmane Dembélé, keď dostal peknú prihrávku od Lionela Messiho a strelou pomedzi nohy prekonal brankára Jana Oblaka. FC Barcelona je stále lídrom La Ligy s jednobodovým náskokom pred Atléticom Madrid. Na prvé miesto sa môže v nedeľu dostať FC Sevilla, ktorý v nedeľu privíta Valladolid.

Atlético Madrid - FC Barcelona 1:1 (0:0)
Góly: 77. Diego Costa - 90. O. Dembélé

Viac o téme: FC Barcelona Atlético Madrid