Greguš napriek vlastencu hlavnou hviezdou šlágra: VIDEO exportného gólu spoza šestnástky!

Ján Greguš a jeho gólové oslavyJán Greguš a jeho gólové oslavy Zdroj: fck.dk

KODAŇ - Slovenský futbalový reprezentant Ján Greguš zažil poriadne napínavý šláger dánskych gigantov. Greguš sa ako striedajúci hráč dostal na ihrisko z lavičky náhradniíkov v 65. minúte za priaznivého stavu, keď FC Kodaň po premenenej penalte Skova vyhrával už od 34. minúty nad Midtjyllandom 1:0. V 78. minúte sa ale po štandardnej situácii hostí nešťastne lopta odrazila od striedajúceho Slováka za chrbát zaskočeného domáceho brankára a bolo vyrovnané. Aj napriek tomuto nešťastnému momentu sa ale Greguš stal hviezdou duelu.

Slovenský reprezentant rozhodol o víťazstve domáceho FC Kodaň, keď tri body pre svoj tím zabezpečil v 82 minúte strelou spoza šestnástky približne z 18 metrov. Pre stredopoliara Greguša to bol druhý ligový gól v tejto sezóne.

V drese Kodane odohral celý zápas aj obranca Denis Vavro, do štatistík sa nezapísal. FC Kodaň vedie ligovú tabuľku s trojbodovým náskokom práve pred Midtjyllandom.

FC Kodaň - Midtjylland 2:1
Ján Greguš hral od 65. min, v 78. minúte si strelil vlastný gól a v 82. min dal víťazný gól, Denis Vavro (obaja Kodaň) odohral celý duel.

Viac o téme: FC Midtjylland Denis Vavro FC Kodaň Ján Greguš
  • Zdroj: SITA, športky