Smutný Látal to otvorene priznal: Bude to rozlúčka! Výzva pre trnavských fanúšikov

Radoslav Látal
Radoslav Látal

BRUSEL - Futbalisti Spartaka Trnava remizovali vo štvrtkovom zápase 5. kola D-skupiny Európskej ligy UEFA 2018/2019 na pôde Anderlechtu Brusel 0:0. Zverenci trénera Radoslava Látala napriek cennému výsledku stratili šancu na postup do jarného 16-finále, v ktorom sa predstavia Dinamo Záhreb a Fenerbahce Istanbul.

"Máme bod z horúcej pôdy. Vychádzali sme z dobrej defenzívy, ktorá bola predpokladom úspechu. Sme radi za bod, máme štyri a sme spokojní. Niektorí hráči nehrali na svojich postoch. No ukázali, že sa vedia prispôsobiť a hrať aj na iných pozíciach. Tešíme sa na Fenebahce, lebo to bude rozlúčka s našim výnimočným polrokom. Budeme chcieť ešte získať nejaké body, takže sa na to doma pripravíme. Dúfam, že budeme hrať pred vypredaným štadiónom, ktorý nás bude hnať dopredu," zhodnotil zápas tréner Trnava Radoslav Látal.

Spartak sa s premiérovou účasťou v skupinovej fáze európskeho pohára číslo dva rozlúči vo štvrtok 13. decembra o 21.00 h v domácom súboji s Fenerbahce. Slovenský šampión má na konte štyri body, o dva viac ako posledný Anderlecht.


Tagy: FC Spartak Trnava Anderlecht Brusel Radoslav Látal

Zdroj:
TASR, SITA
Foto:
TASR - Lukáš Grinaj

DISKUSIA