FOTO Weiss dostal bizarný narodeninový darček: V Katare o jeho skrate asi nikto netuší!

Vladimír WeissVladimír Weiss Zdroj: algharafa.com

DAUHA - Slovenský futbalista Vladimír Weiss obliekajúci si dres klubu Al-Gharafa skóroval minulý víkend v dueli najvyššej katarskej súťaže na pôde tímu Al Sailiya, ale jeho tímu to napokon nestačilo na víťazstvo.

Pre bratislavského rodáka to bol šiesty presný zásah v tejto sezóne, spolu s bývalým holandským reprezentantom Wesleym Sneijderom je najlepším strelcom mužstva. A práve ten režíroval včerajšiu oslavu Weissových 29. narodenín. Spoluhráči ho na tréningu najskôr tradične obdarili "miešaným kokteilom", keď do tváre dostal múku a vajcia. 

Potom však dostal ešte jeden darček - tortu v podobe reprezentačného dresu. V Katare ešte asi nikomu nepovedal, čo vyviedol v Lige národov proti Česku a že pod trénerom Hapalom si za Slovensko nezahrá. Možno to naozaj nikto nevie, alebo to dostal naschvál.

Šikovný krídelník ťažko niesol skutočnosť, že sa ani v jednom z dvoch novembrových duelov 1. skupiny B-divízie európskej Ligy národov nedostal na trávnik - v Trnave proti Ukrajine (4:1) aj v Prahe s domácim Českom (0:1). Práve tieto okolnosti mali na svedomí jeho nečakané rozhodnutie vzdať sa reprezentácie.

Vladimír Weiss dostal takéto Galéria fotiek (2)

Viac o téme: Vladimír Weiss
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: algharafa.com
  • Zdroj: SITA, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy