Klopp sa po bizarnom víťaznom góle zas raz odviazal: VIDEO búrlivej oslavy, za ktorú mu hrozí trest

Jürgen Klopp sa po víťaznom góle Origiho opäť raz poriadne odviazal
Jürgen Klopp sa po víťaznom góle Origiho opäť raz poriadne odviazal

LONDÝN - Tréner futbalistov FC Liverpool Jürgen Klopp čelí dištancu alebo pokute za búrlivú oslavu víťazného gólu svojich zverencov vo víkendovom derby zápase Premier League proti Evertonu. Anglická Futbalová asociácia (FA) ho obvinila z nevhodného správania sa.

Liverpool rozhodol o triumfe 1:0 až v úplnom závere šesťminútového nadstaveného času zásluhou striedajúceho belgického útočníka Divocka Origiho. Klopp sa okamžite rozbehol na hraciu plochu a skočil do náručia brankára Alissona Beckera.

"Okamžite som sa po zápase ospravedlnil trénerovi súpera Marcovi da Silvovi. Nechcem, aby to vyzeralo, že som pred ním stratil rešpekt," povedal Klopp. Portugalčan to kvitoval s pochopením: "Ak by sme my dali takýto gól a mali také šťastie, možno by som si počínal rovnako."

Klopp sa k obvineniu zo strany FA môže vyjadriť do 6. decembra, informovala agentúra DPA. Pre britské médiá ale už k celej situácii povedal: "Nechcel som utekať na ihrisko, nemal som to v pláne. Nechcel som bežať k Alimi, no nevedel som sa zastaviť. Nie je to správne, ale stane sa."


Tagy: FC Liverpool Jürgen Klopp Everton FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP - Jon Super; Video: Youtube

DISKUSIA