VIDEO Ešte teraz sa mu z toho krúti hlava: Hviezda Barcelony predviedla neuveriteľný kolotoč

Ousmane Dembélé a Alfonso Pedraza, ktorý mal po bránení hviezdy Barcelony zrejme v hlave kolotočOusmane Dembélé a Alfonso Pedraza, ktorý mal po bránení hviezdy Barcelony zrejme v hlave kolotoč Zdroj: SITA/AP - Manu Fernandez

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona v 14. kole španielskej La Ligy zdolali Villarreal 2:0 a vrátili sa na prvé miesto tabuľky pred druhú Sevillu, ktorá len remizovala na pôde Deportiva Alavés 1:1. V základnej zostave katalánskeho giganta nechýbal ani francúzsky mladík Ousmane Dembélé (21), ktorý sa opäť predviedol. Aj keď tentokrát sa do streleckej listiny ofenzívna hviezdička domácich nezapísala, svojimi kúskami ale Dembélé neraz opäť dvíhal nadšených divákov zo sedadiel.

Svoje by o tom po nedeli určite vedel rozprávať ľavý obranca "žltej ponorky" Alfonso Pedraza, ktorý si pri bránení francúzskej ofenzívnej hviezdičky "užil" svoje. Už v siedmej minúte duelu sa viac ako 73 tisíc platiacich divákov na Nou Campe prizeralo množstve kľučiek, ktoré Dembélé pri postupe na bránku Villarrealu vytiahol na obrancu Alfonsa. Tomu sa po takomto nevídanom kolotoči musela poriadne roztočiť hlava a divákom sa kúsky francúzskeho mladíka evidentne páčili.

. #fcbarcelona #realmadrid #dembele

Príspevok, ktorý zdieľa Visca El Barca (@viscaelbarca),

Barcelona v predchádzajúcich dvoch ligových kolách zaváhala a už nutne potrebovala zabrať naplno. V 36. minúte ju za výhrou nasmeroval stopér Piqué, ktorý gólovou hlavičkou zužitkoval center po predchádzajúcom nepodarenom rohu. V závere sa potom dostal za obranu mladý odchovanec Blaugranas Aleňá, ktorý po perfektnej prihrávke od Messiho lobom strelil prvý ligový gól za hlavný tím Barcelony.

Viac o téme: FC Barcelona CF Villarreal Ousmane Dembélé Alfonso Pedraza
  • Zdroj: ČTK, športky